1001 TVs strumieniowe i dublowanie ekranuStreaming i ekran lustrzany do telewizora i systemu Windows

[Lista funkcji] Co mogę dla ciebie zrobić?

1. ekran lusterka do Android TV lub skrzynki wideo (Hisense, Philips, Panasonic, Sharp, Sony, TCL, Xiaomi, AT&T)

Uruchom aplikację na telewizorze, zeskanuj kod QR za pomocą aplikacji mobilnej, a ekran telefonu natychmiast pojawi się na ekranie telewizora!

2. Ekran projekcyjny na komputer z systemem Windows (komputer Dell, notebook Lenovo, laptop HP, komputer Acer)

Uruchom go po pobraniu z oficjalnej strony (https://www.1001tvs.com), nie trzeba go instalować (Windows 10), użyj aplikacji telefonu do zeskanowania kodu QR, działa! Ekran telefonu pokazuje się na PC!

3. Mirroring do przeglądarki internetowej

Dzięki tej aplikacji na Androida możesz udostępniać ekran swojego telefonu przez Wi-Fi i przeglądać go z przeglądarki internetowej z dowolnego innego urządzenia (Windows / MAC / Pad / TV) w tej samej sieci Wi-Fi.Ta metoda jest bardzo prosta: wystarczy przejść do adresu URL http: // [ip telefonu]: [port] (przykład: http://192.168.1.111:7001 ) na urządzeniu docelowym (Windows / MAC / Pad / TV), Natychmiast widać ekran telefonu. Nie ma potrzeby instalowania dodatkowego oprogramowania.Zalecane są Google Chrome, Apple Safari i Firefox.

4. Cyfrowy album ze zdjęciami

Prześlij zdjęcia z telefonu do telewizora, a następnie ciesz się pokazem slajdów, tak jak w galerii.

5. Przesyłaj zdjęcia, filmy, muzykę do Smart TV lub dowolnego innego odtwarzacza multimedialnego zgodnego z UPNP / DLNA

Wybierz plik multimedialny w telefonie, aby przesłać strumieniowo, telewizor odtworzy wideo, a zdjęcie wyświetli się jako pokaz slajdów.

6. Konfiguracja Nero Easy Stream Stick .

Po zakupie Nero Easy Stream stick aplikacja może pomóc w ustawieniach, takich jak połączenie z Wi-Fi, uruchomienie funkcji Miracast i rozpoczęcie przesyłania strumieniowego plików multimedialnych.

----------

[Różnicowanie] Co jest specjalnego?

Całkowicie za darmo , bez zakupów w aplikacji, bez ruchu internetowego.

☆ Po uruchomieniu automatycznie wykrywaj dostępne urządzenia w pobliżu , wybierz jedno urządzenie, które chcesz skopiować lub przesłać.

☆ Ta aplikacja zapewnia bardziej stabilną obsługę niż Miracast i Wireless Display, ma również opcje jakości do dostosowania się do sieci: niska, normalna, wysoka, ultra.

Tryb sieci obsługuje TCP i UDP, tryb przechwytywania obsługuje kodek i obraz, możesz wypróbować różne opcje dla najlepszego doświadczenia.

----------

[User Story] Dlaczego go potrzebujesz?

+ (Gra) Podczas grania w grę, ekran lustrzany do telewizora, udostępnianie znajomym, efekt wizualny jest bardziej ekscytujący.

+ (Galeria cyfrowa) Ciesz się zdjęciami i znanymi obrazami w telewizji w dowolnym momencie, na przykład zabierz galerię do domu.

+ (DLNA) Przesyłaj krótkie filmy i zdjęcia z podróży z telefonu na inteligentny telewizor, ciesz się wrażeniami z dużego ekranu!

+ (Film) Przesyłanie strumieniowe filmów do Smart TV, ciesz się kinem!

+ (Spotkanie) Pokaż ekran telefonu, gdy masz prezentację, ekran lustrzany do projektora lub telewizora.

+ (Edukacja) Oglądanie przez telefon filmów dla dzieci jest szkodliwe, znacznie lepiej jest wyświetlać ekran na ekranie telewizora.

+ (Czytaj) Podczas czytania e-booka, bardziej efektywne jest tworzenie kopii ekranu telefonu w telewizorze.

+ (Trening) Wyświetlaj ekran aplikacji Fitness na telewizorze i oglądaj telewizję podczas ćwiczeń.