1001 TVs اجرای برنامه و Mirroring Screenجریان و صفحه آینه به تلویزیون و ویندوز

[لیست ویژگی ها] چه کاری می توانم برای شما انجام دهم؟

صفحه 1.Myrror به Android TV یا جعبه فیلم (Hisense به ، فیلیپس ، پاناسونیک ، شارپ ، سونی ، TCL ، شیائومی ، AT&T)

برنامه را در تلویزیون خود راه اندازی کنید ، کد QR را با برنامه تلفن همراه خود اسکن کنید و صفحه تلفن فوراً در تلویزیون شما ظاهر می شود!

صفحه نمایش 2.Projection به ویندوز کامپیوتر (کامپیوتر دل ، نوت بوک Lenovo ، لپ تاپ HP ، ایسر PC)

پس از بارگیری از وب سایت رسمی (https://www.1001tvs.com) آن را اجرا کنید ، نیازی به نصب (ویندوز 10) ندارد ، از برنامه تلفن برای اسکن QR Code استفاده کنید ، کار می کند! صفحه نمایش گوشی روی رایانه شخصی نشان داده می شود!

3. آینه کاری برای مرورگر وب

با استفاده از این برنامه Android ، می توانید صفحه گوشی خود را از طریق WiFi به اشتراک بگذارید و آن را از یک مرورگر وب از هر دستگاه دیگر (Windows / MAC / Pad / TV) در همان شبکه WiFi مشاهده کنید.این روش بسیار آسان است: فقط کافیست به URL http: // [ip phone] بروید: [درگاه] (به عنوان مثال: http://192.168.1.111:7001 ) در دستگاه هدف (Windows / MAC / Pad / TV) ، بلافاصله می توانید صفحه گوشی خود را ببینید. نیازی به نصب نرم افزار اضافی نیست.Google Chrome ، Apple Safari و Firefox توصیه می شوند.

4. آلبوم عکس دیجیتال

عکس ها را از طریق تلفن به تلویزیون منتقل کنید ، سپس از نمایش اسلاید لذت ببرید ، دقیقاً مانند یک گالری.

5.Cast عکس ، فیلم ، موسیقی به تلویزیون هوشمند یا هر پخش کننده رسانه سازگار UPNP / DLNA

پرونده رسانه را بر روی تلفن خود انتخاب کنید تا جریان یابد ، تلویزیون فیلم را پخش می کند ، و عکس به صورت نمایش به صورت نمایش داده می شود.

6.Setup برای Nero Easy Stream Stick .

پس از خرید یک Nero Easy Stream stick ، این برنامه می تواند به شما در تنظیمات مانند اتصال به Wi-Fi ، راه اندازی ویژگی Miracast و شروع به پخش فایل های رسانه ای کمک کند.

----------

[تمایز] ویژه چیست؟

کاملاً رایگان ، بدون خرید درون برنامه ، بدون ترافیک اینترنت.

☆ پس از راه اندازی ، دستگاه های موجود در دسترس را بطور خودکار تشخیص دهید ، یک دستگاه را برای آینه کاری یا ریخته گری انتخاب کنید.

☆ این برنامه خدمات پایدار تری نسبت به Miracast و Wireless Display ارائه می دهد ، همچنین دارای گزینه های با کیفیت برای سازگاری با شبکه است: کم ، معمولی ، زیاد ، فوق العاده.

حالت شبکه از TCP و UDP پشتیبانی می کند ، حالت ضبط از کدک و تصویر پشتیبانی می کند ، می توانید گزینه های مختلفی را برای بهترین تجربه امتحان کنید.

----------

[داستان کاربر] چرا به آن احتیاج دارید؟

+ (بازی) هنگام بازی ، صفحه آینه به تلویزیون ، به اشتراک گذاری با دوستان ، جلوه بصری هیجان انگیز تر است.

+ (گالری دیجیتال) از عکس ها و نقاشی های معروف در تلویزیون در هر زمان لذت ببرید ، مانند گرفتن گالری به خانه.